Apartamento Em Torres
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιδική πισίνα Παιδική χαρά | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Em Torres με 2 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Πάρκο Guarita και προσφέρει κέντρο φίτνες. Για δραστήριους επισκέπτες αυτό το διαμέρισμα 13 τ.μ. Διαθέτει όμιλος γκολφ στις εγκαταστάσεις.
Το διαμέρισμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Αερόστατων. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Νήσος Ilha dos Lobos που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.
Το Apartamento Em Torres παρέχει στους επισκέπτες πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Sabores da Querencia356 χλμ.
- Lighthouse Hill1457 χλμ.
- Festival Internacional de Balonismo181 χλμ.
- Universidade Luterana do Brasil739 χλμ.
- ΛουθηραΝικό ΠαΝεπιστήμιο ΒραζιΛίας833 χλμ.
- Moda Mar1528 χλμ.
- Ballooning Park54 χλμ.
- Senac1381 χλμ.
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova1065 χλμ.
- ΛιμΝοθάΛασσα Violão1535 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τόρεες14 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παιδική πισίνα
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Apartamento Em Torres;
Ballooning Park καθώς και Festival Internacional de Balonismo βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Em Torres. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Em Torres;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Em Torres στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Em Torres;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Em Torres αποτελεί 112$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Apartamento Em Torres;
Το το Apartamento Em Torres παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.